Adobe Photoshop Lightroom CC (1 TB) - licencja imienna dla instytucji EDU

Usługa Adobe Photoshop Lightroom CC pozwala na obróbkę zdjęć w niezwykle wygodnym interfejsie. Aplikacja oferuje zaawansowane funkcje pozwalające użytkownikowi na edytowanie ujęć w pełnej rozdzielczości. Ponadto dzięki dużej przestrzeni dyskowej w chmurze możliwe jest zapisywanie zarówno oryginalnych plików, jak i zmodyfikowanych wersji. Dzięki wyszukiwaniu według słów kluczowych możliwe jest wygodne porządkowanie zdjęć w zależności od ich kategorii bez konieczności ręcznego dodawania znaczników.
Adobe Lightroom CC
obrazek prezentujacy

Lightroom licencja - Vebo.pl

Bez wątpienia licencja Adobe Photoshop Lightroom CC jest niezbędna dla każdego grafika. Z powodzeniem poradzi sobie z nim zarówno profesjonalista, jak i osoba stawiająca pierwsze kroki. Licencja na oprogramowanie przypisywana jest do konta Adobe konkretnego użytkownika. Zalogowanie się na własny profil umożliwia zarządzanie programem. Usługa ta w przypadku jednego użytkownika zezwala na instalację aż na dwóch komputerach oraz przeznaczona jest dla jednostek edukacyjnych jak szkoły czy uczelnie.

Lightroom Cena

Gwarantujemy, że licencja imienna Adobe Photoshop Lightroom CC sprawdzi się idealnie w przypadku edycji zdjęć, ich porządkowania, jak i udostępniania. W zależności od czasu trwania wykupionej subskrypcji na licencję imienną dla instytucji EDU, cena jej zakupu będzie wahać się pomiędzy 1000 zł a 4000 zł. Jak wiadomo, najkorzystniejszą opcją jest wybór subskrypcji na dłuższy czas. Oferowana przez nas licencja zostanie udostępniona użytkownikowi już w przeciągu 24 godzin przypadających na dni robocze.

Adobe Photoshop Lightroom Opinie

Licencja na program Adobe Photoshop Lightroom CC cieszy się wieloma niezwykle pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Niewątpliwym atutem oferowanej przez nasz sklep subskrypcji jest możliwość zainstalowania programu zarówno na systemach Windows, jak i Mac OS. Ponadto dzięki wielu wersjom językowym program dostępny jest dla szerokiego grona użytkowników. Serdecznie zachęcamy do zakupu oferowanej przez nas licencji i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników Adobe Photoshop Lightroom.

Photoshop lightroom - Opinie klientów

Bez wątpienia adobe photoshop lightroom to niezbędne narzedzie każdego fotografa który chce utrzymać kolekcję swoich zdjęć w porządku. Pierwszy kontakt z programem jest bardzo prosty i intuicyjny. Licencja z pewnością warta jest swojej ceny!


Karolina

Program jest świetny, idealny zarówno dla początkujących fotografów, jak i prawdziwych wyjadaczy na tym polu. Ekstra nadaje się do nauki obrobki zdjęć. Cała obsługa jest niezwykle intuicyjna i prosta. Bardzo gorąco polecam ten program :)


Julianna

długo zastanawiałem się nad zakupem wspomnianej licencji z uwagi na dosyć wysoką cenę, teraz wiem, że było warto. Cena jak najbardziej adekwatna do jakośći i możliwości oferowanych przez program usług z całą pewnością jest to niezbędnik dla każdego fotografa oraz grafika ceniącego sobie wysoka jakość obróbki zdjęć..


Marek

Program, w całości spelnił moje oczekiwania. Posiada bardzo dobrze przemyślany interfejs oraz sporo przydatnych funkcji, które ułatwiają obróbkę zdjęć, oraz ich późniejsze przechowywanie, oraz udostępnianie. Bardzo serdecznie polecam, każdemu fotografowi!


Aldona